| Gewicht | 4 – 5 gram |
|---|---|
| Afmeting | ca. 1,5cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Citrien |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Vorm | Knuffelsteen |
| Vindplaats | Brazilie |
Citrien – Knuffelsteen
€4.00
| Gewicht | 4 – 5 gram |
| Maat | ca. 1,5cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Citrien |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF24GR |
11 op voorraad
Artikelnummer: EDEL-KNUF24GR
Categorieën: Alle Edelstenen, Edelstenen, Knuffelstenen, Nieuw
Gerelateerde producten
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Turquoise Green |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-TQ |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK101 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Grey |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-GY |
€2.00
| Maat | ca. 0,25mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.25mm |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Sky Blue |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-SB |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Chinese Coral |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-CC |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK403 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Montana |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-MT |

S-Lon Bead Cord - Montana
Veterklem - Antraciet - 7-rij Miyuki-weefarmband
Veterklem - Goud-kleurig - 11-rij Miyuki-weefarmband
S-Lon Bead Cord - Light Orchid
Veterklem - Antraciet - 5-rij Miyuki-weefarmband
S-Lon Bead Cord - Dark Lavender
Veterklem - Goud-kleurig - 9-rij Miyuki-weefarmband
Veterklem - Antiek Zilver - 5-rij Miyuki-weefarmband 



