Basic Quality onderdelen zijn erg betaalbaar en nikkel-vrij. Door het missen van het nikkel, zullen de materialen verkleuren door de zuurtegraad van de drager. Dit zal afhankelijk zijn van de persoon die het draagt. Probeer ook parfum, water en zeep te vermijden.
Veterklem extra stevig – Goud-kleurig
€1.00
| Maat | ca. 10X7,5mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Veterklemmen |
| Artikelcode | OG505 |
24 op voorraad
Artikelnummer: OG505
Categorieën: Basic - Goud-kleurig, Basic Quality, Benodigdheden, Veterklemmen
| Maat | ca. 10X7,5mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Veterklemmen |
Gerelateerde producten
€0.50
| Maat | ca. 17X10mm, (ᴓ 6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Licht Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DI004-MG |
€1.00
| Maat | ca. 19,5X8mm, (ᴓ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DG004-G |
€2.95
| Maat | 31ML |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Lijm |
| Materiaal | Doorzichtig |
| Soort | Lijm |
| Artikelcode | L001 |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK101 |
€1.00
| Maat | ca. 21,5X10mm, (ᴓ 6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DG002-AS |
€1.00
| Maat | ca. 20X13,5X6mm, (ᴓ 10X2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DH001-AS |
€1.00
| Maat | ca. 26X12,5X7,5mm, (ᴓ 10X5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DF001-AS |
€1.00
| Maat | ca. 26X12,5X7,5mm, (ᴓ 10X5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DF002-G |



