Toho en Miyuki zijn de beste merken als het gaat om Rocailles en overige kleine kralen. Ze zijn leidend in hun vak en dat zie je aan hun kralen. Toho Rocailles zijn over het algemeen net iets goedkoper, ze zijn super mooi qua vorm en uniformen maten. Je kunt ze gebruiken in talloze kralenwerkjes, ze zijn super veelzijdig. Toho Rocailles 6/0 komen altijd in verpakkings- eenheden van € 1,00. In een zakje van 7,5 gram zullen ongeveer 73 kralen zitten. Deze kraaltjes zijn ongeveer 3,7mm groot.
Toho, 6/0 – Opaque Lavender
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | ca. 3,5 gram |
| Kleur | Opaque Lavender |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-52 |
6 op voorraad
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Opaque Lavender |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rocailles |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Brown Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-202 |



