€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | ca. 7.5 gram |
| Kleur | Gold - Lustered Pale Wisteria |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-455 |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | ca. 7.5 gram |
| Kleur | Higher - Metallic Grape |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-461 |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | ca. 7.5 gram |
| Kleur | Higher - Metallic Iris - Violet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-504 |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | ca. 7.5 gram |
| Kleur | PermaFinish Translucent Silver-Lined Alexandrite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-2122PF |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | ca. 7.5 gram |
| Kleur | PermaFinish Translucent Silver-Lined Indigo |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-2123PF |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | ca. 7,5 gram |
| Kleur | Opaque - Frosted White |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-41F |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | ca. 3,5 gram |
| Kleur | Opaque Lavender |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-52 |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | ca. 7,5 gram |
| Kleur | Opaque Mint Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-47 |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | ca. 4 gram |
| Kleur | PermaFinish Translucent Silver-Lined Lt Jonquil |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-2125PF |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | ca. 4 gram |
| Kleur | PermaFinish Translucent Silver-Lined White |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-2101PF |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | 4 gram |
| Kleur | HYBRID Opaque Mint Green - Picasso |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-Y321 |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | 2 gram |
| Kleur | Bronze |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-221 |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | 4 gram |
| Kleur | PermaFinish Silver-Lined Milky Mauve |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-2106PF |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparent - Frosted Green Emerald |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-939F |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparent - Frosted Olivine |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-940F |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Amethyst Gun-Metal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-90 |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Ceylon Jade |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-156 |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Ceylon Snowflake |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-141* |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Inside-Color Jonquil/Mint Julep Lined |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-945* |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Inside-Color Rainbow Light Topaz/Sea Foam Lined |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-952* |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Inside-Color Rainbow Rosaline/Opaque Purple Lined |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-928* |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | 5 gram |
| Kleur | Luminous Neon Pink |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-978 |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Metallic Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-81 |
€1.00
| Maat | ca. 3,7mm |
| Hoeveelheid | 3.5 gram |
| Kleur | Nickel |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-6-711 |
