Ondek onze nieuwste collectie met siliconen kralen, deze polygon kralen kun je gebruiken voor talloze sieraden projecten. Maak er chunky armbanden van in je favoriete kleur of gebruik 1 van onze pennen voor een easy diy. Je maakt ook super snel sleutelhangers en lanyards van deze geweldige kralen die verkrijgbaar zijn in talloze kleuren en afwerkingen.
Siliconen, 14X14X14mm – Polygon – Cyan Green
€0.60
| Maat | ca. 14X14X14mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Cyan Green |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-POLY-10 |
54 op voorraad
Artikelnummer: J-SILI-POLY-10
Categorieën: Kralen, Nieuw, Polygon & Hartjes, Siliconen Kralen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Cyan Green |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Polygon |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Hematiet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-007 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | NovajoWhite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-203 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Smokey Green/Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-016 |
€2.95
| Maat | ca. 3X2,4mm (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR3-105 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |



