€0.60
| Maat | ca. 19X20X12mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-SPECIAL-05 |
€0.60
| Maat | ca. 19X20X12mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Burlywood |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-SPECIAL-02 |
€0.60
| Maat | ca. 19X20X12mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Neon Pink |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-SPECIAL-04 |
€0.60
| Maat | ca. 19X20X12mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Violet |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-SPECIAL-03 |
€0.60
| Maat | ca. 19X20X12mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | White |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-SPECIAL-01 |
€0.60
| Maat | ca. 14X14X14mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-POLY-12 |
€0.60
| Maat | ca. 14X14X14mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Burlywood |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-POLY-04 |
€0.60
| Maat | ca. 14X14X14mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Cyan Green |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-POLY-10 |
€0.60
| Maat | ca. 14X14X14mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Hot Pink |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-POLY-06 |
€0.60
| Maat | ca. 14X14X14mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Blue |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-POLY-08 |
€0.60
| Maat | ca. 14X14X14mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Grey |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-POLY-11 |
€0.60
| Maat | ca. 14X14X14mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Lilac |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-POLY-07 |
€0.60
| Maat | ca. 14X14X14mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Pale Turquoise |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-POLY-09 |
€0.60
| Maat | ca. 14X14X14mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Pink |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-POLY-05 |
€0.60
| Maat | ca. 14X14X14mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | White |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-POLY-03 |





