Schelpjes zijn allemaal anders qua maat, we zullen je een mix geven van verschillende groottes.
Schelp – Gesloten Kauri Klein, Grijs/Beige
€1.00
| Maat | 13~16X10~11X3~5mm |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Kauri, Grijs/Beige |
| Materiaal | Schelp |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SC001 |
7 op voorraad
| Maat | Mix |
|---|---|
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Kauri, Grijs/Beige |
| Materiaal | Schelp |
| Soort | Bedel |
| Vorm | Mix |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK101 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Light Orchid |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LORC |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Lavender |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LA |
€11.95
| Maat | |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Weefbord |
| Artikelcode | BW001 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-BK |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Sheashell (Natural) |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-NAT |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK104 |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK402 |



