Schelpjes zijn allemaal anders qua maat, we zullen je een mix geven van verschillende groottes, voor de kleintjes doen we er vaak 1tje extra bij.
Schelp – Open Kauri Klein, Grijs/Beige
€1.00
| Maat | Mix |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Kauri, Grijs/Beige |
| Materiaal | Schelp |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SC002 |
18 op voorraad
| Maat | Mix |
|---|---|
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Kauri, Grijs/Beige |
| Materiaal | Schelp |
| Soort | Bedel |
| Vorm | Mix |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK304 |
€1.95
| Maat | 0.11mm |
| Hoeveelheid | 65 meter |
| Kleur | Dark Green |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Draad |
| Artikelcode | SLD-DGR |
€1.00
| Maat | 10~14X10~11X3~5mm |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Kauri, Beige |
| Materiaal | Schelp |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SC003 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Light Orchid |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LORC |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Chinese Coral |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-CC |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK104 |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK401 |
€1.00
| Maat | 13~16X10~11X3~5mm |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Kauri, Grijs/Beige |
| Materiaal | Schelp |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SC001 |



