Schelpjes zijn allemaal anders qua maat, we zullen je een mix geven van verschillende groottes.
Schelp – Gesloten Kauri Klein, Beige
€1.00
| Maat | 13~16X10~11X3~5mm |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Kauri, Beige |
| Materiaal | Schelp |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SC001BG |
5 op voorraad
| Maat | Mix |
|---|---|
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Kauri, Grijs/Beige |
| Materiaal | Schelp |
| Soort | Bedel |
| Vorm | Mix |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK104 |
€1.00
| Maat | ca. 20X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK503 |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK303 |
€11.95
| Maat | |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Weefbord |
| Artikelcode | BW001 |
€1.00
| Maat | 13~16X10~11X3~5mm |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Kauri, Grijs/Beige |
| Materiaal | Schelp |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SC001 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-WH |
€1.00
| Maat | ca. 10X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK204 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Sky Blue |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-SB |



