Cabochons zijn een leuke toevoeging aan elke sieraad, koop een kastje met daarbijhorende cabochon en lijm deze erin. Er zijn meerdere soorten kastjes in vele maten. De stenen zijn er in nog meer verschillende soorten. Met het bestellen van stenen en kastjes, zullen we altijd checken of het past.
Polaris Cabochon – Shiny Moso Green
€0.70
| Maat | ca. ᴓ 12mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Shiny Moso Green |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | HC213 |
1 op voorraad
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Shiny Moso Green |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Vorm | Plat Rond |
Gerelateerde producten
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crystal AB |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD002 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Aquamarine Blue |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD113 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Greige |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD215 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Silver Night |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD117 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Jais White Beige |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD301 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Coral Pink |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD109 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Pastel Azore Green |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD108 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | White Opal |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD003 |



