Cabochons zijn een leuke toevoeging aan elke sieraad, koop een kastje met daarbijhorende cabochon en lijm deze erin. Er zijn meerdere soorten kastjes in vele maten. De stenen zijn er in nog meer verschillende soorten. Met het bestellen van stenen en kastjes, zullen we altijd checken of het past.
Polaris Cabochon – Matt Rocky Olive Green
€0.70
| Maat | ca. ᴓ 12mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Rocky Olive Green |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | HC216 |
2 op voorraad
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Matt Rocky Olive Green |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Vorm | Plat Rond |
Gerelateerde producten
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Jais White Beige |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD301 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crystal AB |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD002 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Jet Hematite |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD018 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Pastel Pink |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD112 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Soft Rose Pink |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD110 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Lavender Lilac |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD209 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Pastel Paparacha Roze |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD106 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Pastel Baby Light Blue |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD102 |



