Cabochons zijn een leuke toevoeging aan elke sieraad, koop een kastje met daarbijhorende cabochon en lijm deze erin. Er zijn meerdere soorten kastjes in vele maten. De stenen zijn er in nog meer verschillende soorten. Met het bestellen van stenen en kastjes, zullen we altijd checken of het past.
Polaris Cabochon – Matt Rocky Olive Green
€0.70
| Maat | ca. ᴓ 12mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Rocky Olive Green |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | HC216 |
2 op voorraad
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Matt Rocky Olive Green |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Vorm | Plat Rond |
Gerelateerde producten
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Pastel Azore Green |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD108 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Pastel Peach |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD204 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Silk Beige |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD103 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Coral Pink |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD109 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Jais White Beige |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD301 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Cyclamen Rose Opal |
| Materiaal | Swarovski |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD012 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mosso Shiny Aquamarine Blue |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD213 |
€0.75
| Maat | ca. ᴓ 7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matt Silver Night |
| Materiaal | Polaris |
| Soort | Cabochon |
| Artikelcode | FD117 |



