Pave kralen worden met de hand gemaakt. De steentjes worden er een voor een ingezet. De basis is gemaakt van klei. Deze kralen geven je armbandjes een bling boost en zijn super in combinatie met edelsteen kralen 6mm
Pave Bead – White
€1.00
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | White |
| Materiaal | Klei met Strass |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD001 |
50 op voorraad
Artikelnummer: YD001
Categorieën: Kralen, Pave Kralen
| Maat | ca. 6mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | White |
| Materiaal | Klei met Strass |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Brown Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-202 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Cyan |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-108 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | NovajoWhite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-203 |



