Pave kralen worden met de hand gemaakt. De steentjes worden er een voor een ingezet. De basis is gemaakt van klei. Deze kralen geven je armbandjes een bling boost en zijn heel erg leuk voor onze Elementen armbanden.
Pave Bead – Beige
€1.00
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Klei met Strass |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD003 |
50 op voorraad
Artikelnummer: YD003
Categorieën: Kralen, Pave Kralen
| Maat | ca. 6mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Klei met Strass |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-215 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Hematiet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-007 |



