| Gewicht | ca. 18 – 26 gram |
|---|---|
| Afmeting | ca. 2,8cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Ortoclase |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Vorm | Knuffelsteen |
Ortoclase – Knuffelsteen
€1.50
| Gewicht | ca. 18 – 26 gram |
| Maat | ca. 2,8cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Ortoclase |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF167 |
28 op voorraad
Artikelnummer: EDEL-KNUF167
Categorieën: Edelstenen, Knuffelstenen, Nieuw
Gerelateerde producten
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-WH |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Sheashell (Natural) |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-NAT |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Montana |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-MT |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Lavender |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LA |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Sky Blue |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-SB |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Light Orchid |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LORC |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK104 |
€1.20
| Maat | ca. ᴓ 6X2mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | Magneetsluiting |
| Artikelcode | SE-314-AB |





