Organza zakjes zijn perfect om je gemaakte sieraden in te geven. Mooie organza zakjes verpakt per 5 stuks.
Organza Zakje – Hot Pink
€1.00
| Maat | ca. 15X10cm |
| Hoeveelheid | 5 stuks |
| Kleur | Hot Pink |
| Materiaal | Organza |
| Soort | Zakje |
| Artikelcode | ORG05 |
9 op voorraad
Artikelnummer: ORG05
Categorieën: Inpakken, Inpakzakjes, Inpakzakjes Stof
| Maat | ca. 15X10mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Hot Pink |
| Materiaal | Organza |
| Soort | Zakje |
| Vorm | Rechthoek |
Gerelateerde producten
€1.90
| Maat | ca. 6X8cm |
| Hoeveelheid | Per 100 |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Plastic |
| Soort | Gripzakje |
| Artikelcode | ZPL03 |
€0.80
| Maat | ca. 40mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS024 |
€0.80
| Maat | ca. 50mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS019 |
€0.80
| Maat | ca. 50mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS013 |
€0.80
| Maat | ca. 50mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS017 |
€0.80
| Maat | ca. 40mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS027 |
€0.80
| Maat | ca. 40mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS022 |
€0.80
| Maat | ca. 50mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS014 |



