Handige en leuke stickers om je pakketjes mee op te vrolijke, verkrijgbaar in een aantal prints.
Stickers – Hardstikke Bedankt!
€0.80
| Maat | ca. 50mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS018 |
6 op voorraad
| Maat | ca. 50mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 4X4cm |
| Hoeveelheid | Per 100 |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Plastic |
| Soort | Gripzakje |
| Artikelcode | ZPL01 |
€1.00
| Maat | ca. 15X10cm |
| Hoeveelheid | 5 stuks |
| Kleur | Grey |
| Materiaal | Organza |
| Soort | Zakje |
| Artikelcode | ORG12 |
€2.20
| Maat | ca. 7X10cm |
| Hoeveelheid | Per 100 |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Plastic |
| Soort | Gripzakje |
| Artikelcode | ZPL04 |
€0.80
| Maat | ca. 50mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS017 |
€0.80
| Maat | ca. 40mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS025 |
€3.60
| Maat | ca. 10X15cm |
| Hoeveelheid | Per 100 |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Plastic |
| Soort | Gripzakje |
| Artikelcode | ZPL05 |
€0.80
| Maat | ca. 50mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS019 |
€0.80
| Maat | ca. 40mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS027 |



