Nylon koord is makkelijk in gebruik, je kunt het simpel afwerken door het branden/smelten met een aansteker. Maak er Macrame bandjes van of leuk met een connector ertussen. Voorbeelden vind je op de inspiratie pagina.
Nylon Koord – Navy Blue
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Navy Blue |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK313 |
1 op voorraad
Artikelnummer: K-NK313
Categorieën: Nylon Koord, Rijgmateriaal
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Navy Blue |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | Bisque |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK002 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Yellow |
| Materiaal | #REF! |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD101 |
€2.00
| Maat | ca. 0,35mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.35mm |
€2.50
| Maat | ca. 5,5cm, ᴓ 0.6mm |
| Hoeveelheid | 50 loops |
| Kleur | Nickel-kleurig |
| Materiaal | Memory Wire |
| Soort | Metaal (nikkel-vrij) |
| Artikelcode | MW5.5CMAS |
€2.00
| Maat | ca. 0,25mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.25mm |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | HotPink |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK004 |
€1.00
| Maat | ca. 0.5mm |
| Hoeveelheid | 12m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW0.5D |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW014-ZW |




