Nylon koord is makkelijk in gebruik, je kunt het simpel afwerken door het branden/smelten met een aansteker. Maak er Macrame bandjes van of leuk met een connector ertussen. Voorbeelden vind je op de inspiratie pagina.
Nylon Koord – Black
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK414 |
10 op voorraad
Artikelnummer: K-NK414
Categorieën: Nylon Koord, Rijgmateriaal
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD001 |
€2.50
| Maat | ca. 5,5cm, ᴓ 0.6mm |
| Hoeveelheid | 50 loops |
| Kleur | Nickel-kleurig |
| Materiaal | Memory Wire |
| Soort | Metaal (nikkel-vrij) |
| Artikelcode | MW5.5CMAS |
€2.95
| Maat | 0,45mm |
| Hoeveelheid | 50 meter |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal met coating |
| Soort | Staaldraad |
| Artikelcode | STDR1-M |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | DeepPink |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD005 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Ivory White |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD002 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Nylon |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD302 |
€4.95
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 60m |
| Kleur | White |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW014J |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Winter Mix |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK214 |



