Deze prachtige Natuursteen blikvanger kralen zijn geweldig voor het maken van een statement ketting, prachtige grote oorbellen of een prominente hanger.
Natuursteen – Picture Jaspis
€1.80
| Maat | ca. 20X9mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Picture Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC003 |
3 op voorraad
Artikelnummer: YC003
Categorieën: Edelstenen, Edelstenen, Jaspis / Jasper, Jaspis / Jasper - Kralen, Losse kralen, Nieuw
| Maat | ca. 20X9mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Picture Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Plat Rond |
Gerelateerde producten
€2.85
| Maat | ca. 4,8mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Sesame Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTI4R-JASP |
€4.95
| Maat | ca. 4,3mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Black Obsidiaan |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ4R-OBSI |
€1.00
| Maat | ca. 14X10X4.7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Agaat Toffie (bijgekleurd) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE503 |
€0.80
| Maat | ca. 11.5X9.5X4.7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Cloud Quartz |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE606 |
€1.80
| Maat | ca. 20.5X7.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Kambaba Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC015 |
€3.95
| Maat | ca. 4mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Brown Snowflake Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-BSNOW |
€2.85
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Cherry Quartz (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC4R-CHER |
€0.40
| Maat | ca. 14X10X4.6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Amethyst |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE413 |



