Helemaal de Rage, Cuboids… Langewerpige kralen gemaakt van Natuursteen. Super gaaf als prachtige oorbellen of als simpele ketting gecombineerd met rocailles. Natuurlijk als centerpiece in een mooie armband.
Natuursteen – Impression Jasper Light Pink (bijgekleurd)
€0.50
| Maat | ca. 13X4X4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Impression Jasper Light Pink (bijgekleurd) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC209 |
30 op voorraad
Artikelnummer: YC209
Categorieën: Cuboid, Edelstenen, Edelstenen, Jaspis / Jasper, Jaspis / Jasper - Kralen, Kralen
| Maat | ca. 13X4X4mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Impression Jasper Light Blue (bijgekleurd) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Cuboid |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 3X2,4mm (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR3-105 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |



