10mm Gefacetteerde Natuurstenen Muntkralen
Onze 10mm gefacetteerde natuurstenen muntkralen stralen elegantie en verfijning uit. Met een platte, muntvormige afwerking en een schitterende facetgeslepen glans zijn deze kralen een prachtige keuze voor sieradenprojecten. Verkrijgbaar in diverse natuursteen soorten, zoals regenboog maansteen, blue chalcedoon, rozenkwarts, bloem agaat, kunziet, maansteen, strawberry quartz, hematoide quartz en pink opal, bieden deze kralen eindeloze mogelijkheden voor unieke ontwerpen. Of je nu een chique ketting, armband of een opvallende oorbel maakt, deze kralen voegen een luxueuze uitstraling toe aan elke creatie. Laat de natuurlijke kleuren en energie van deze stenen jouw sieraden laten schitteren!
Natuursteen Facet Coin M – Amethist
€0.95
| Maat | ca. 10X5mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Amethist |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD901 |
6 op voorraad
Artikelnummer: YD901
Categorieën: Edelstenen, FEB - Edelsteen Kralen, Februari 2025, Kralen, Losse kralen, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Amethist |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Coin |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | NovajoWhite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-203 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Hematiet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-007 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-010 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |





