€1.80
| Maat | ca. 12X6mm, (á´“ 1,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD515 |
€1.80
| Maat | ca. 12X6mm, (á´“ 1,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bloem Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD513 |
€1.80
| Maat | ca. 12X6mm, (á´“ 1,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Green Line Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD517 |
€1.80
| Maat | ca. 12X6mm, (á´“ 1,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Indian Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD518 |
€1.80
| Maat | ca. 12X6mm, (á´“ 1,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Multicolor Maansteen |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD514 |
€1.80
| Maat | ca. 12X6mm, (á´“ 1,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Sesame Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD516 |
€0.95
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | African Bloodstone |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD911 |
€1.25
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Amazoniet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD913 |
€0.95
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Amethist |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD901 |
€0.95
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bergkristal |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD1001 |
€1.75
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bloem Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD1008 |
€1.25
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Blue Chalcedoon |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD1006 |
€0.95
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Boom Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD906 |
€1.50
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Botswana Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD507 |
€0.95
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Chrysocolla |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD903 |
€1.25
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Chrysocolla & Lapis Lazuli |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD916 |
€1.25
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Dendriet Quartz |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD506 |
€0.95
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Fancy Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD910 |
€0.95
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Flower Amazoniet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD909 |
€0.95
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Fossiel Koraal |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD1016 |
€0.95
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Groene Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD907 |
€0.95
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Groene Opaal |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD908 |
€1.50
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Groene Rutielkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD917 |
€1.25
| Maat | ca. 10X5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Hematoide Quartz |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD1012 |
























