Wauw, de energie van deze vorm kraal springt uit het scherm. Het prisma model van deze kraal is een prachtige toevoeging aan energetische sieraden of sieraden met een betekenis. De vorm is prachtig gemaakt en van hoogwaardige kwaliteit. Het ontvangen van 2 dezelfde kralen als de kleuring apart is of een mix is bijna onmogelijk. Elke kleur is uniek. Wil je dus oorbellen maken, neem bijvoorbeeld de bergkristal of rookkwarts.
Natuursteen, Energy Prisma – Groene Rutielkwarts
€0.95
| Maat | ca. 10X9mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Groene Rutielkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ENER203 |
12 op voorraad
Artikelnummer: YE-ENER203
Categorieën: Edelstenen, Energy Prisma, Kralen, Losse kralen
| Maat | ca. 10X9mm, (ᴓ 0,8mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Groene Rutielkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Prisma |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Cyan |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-108 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-010 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |



