Helemaal de Rage, Cuboids… Langewerpige kralen gemaakt van Natuursteen. Super gaaf als prachtige oorbellen of als simpele ketting gecombineerd met rocailles. Natuurlijk als centerpiece in een mooie armband.
Natuursteen, Cuboid – Aqua Terra Jaspis *alleen nog bruin
€0.75 Oorspronkelijke prijs was: €0.75.€0.50Huidige prijs is: €0.50.
| Maat | ca. 13X4X4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aqua Terra Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC211 |
12 op voorraad
Artikelnummer: YC211
Categorieën: Edelstenen, Jaspis / Jasper, Jaspis / Jasper - Kralen, Kralen, Losse kralen, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Aqua Terra Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Cuboid |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Hematiet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-007 |
€2.95
| Maat | ca. 3X2,4mm (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR3-105 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Brown Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-202 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Rose, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-102 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |



