Natuursteen kraaltje in de vorm van een muntje. Klein en geslepen een focal in je sieraad, net dat kleine beetje extra sparkle van de natuur. Deze kleine platte kraaltjes zijn een energitische en mooie toevoeging aan je collectie. Natuurstenen zijn allemaal uniek, bij het bestellen van meerdere stenen, zullen we altijd proberen setjes van 2 te maken. Helaas laten niet alle stenen dit toe. Geef je wensen door via de bestelnotities.
Natuursteen Coin – Sesame Jaspis
€0.40
| Maat | ca. 6,7X4,7mm, (ᴓ 0,7mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Sesame Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD601 |
30 op voorraad
Artikelnummer: YD601
Categorieën: Coins, Edelstenen, Jaspis / Jasper, Jaspis / Jasper - Kralen, Kralen
| Maat | ca. 6,7X4,7mm, (ᴓ 0,7mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Labradoriet (grijs) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Facet Plat Rond |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Brown Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-202 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |



