Door deze chakra strengen hoef je niet meer te zoeken naar de kralen die bij alle chakra’s horen. Hoe makkelijk is dat. Je kunt meteen aan de slag met je speciale chakra sieraden. Deze streng bevat de volgende kraalsoorten: Rode Jaspis, Gele Calciet, Tijgeroog, Groene Aventurijn, Sodaliet, Lapis Lazuli en Amethyst.
Natuursteen – Chakra, 4mm
€7.95
| Maat | ca. 4,2-4,9mm |
| Hoeveelheid | ong. 85 stuks |
| Kleur | Chakra |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTCH4 |
2 op voorraad
Artikelnummer: NTZZ4R-CHAK
Categorieën: 4mm, Alle Strengen, Edelstenen, Jaspis / Jasper, Jaspis / Jasper - Kralen, Strengen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Chakra |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€4.95
| Maat | ca. 4,3mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Black Obsidiaan |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ4R-OBSI |
€3.95
| Maat | ca. 4mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Brown Snowflake Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-BSNOW |
€5.95
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Fancy Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-JASP |
€0.40
| Maat | ca. 14X10X6.7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Picture Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE409 |
€6.95
| Maat | ca. 4,1mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Moss Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-MOSS |
€4.95
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Red Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTM4R-RAVE |
€2.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 74 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM64 |
€2.85
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Cherry Quartz (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC4R-CHER |



