Door deze chakra strengen hoef je niet meer te zoeken naar de kralen die bij alle chakra’s horen. Hoe makkelijk is dat. Je kunt meteen aan de slag met je speciale chakra sieraden. Deze streng bevat de volgende kraalsoorten: Rode Jaspis, Gele Calciet, Tijgeroog, Groene Aventurijn, Sodaliet, Lapis Lazuli en Amethyst.
Natuursteen – Chakra, 10mm
€12.50
| Maat | ca. 10-10,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 35 stuks |
| Kleur | Chakra |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTCH10 |
2 op voorraad
Artikelnummer: NTZZ10R-CHAK
Categorieën: 10mm, Alle Strengen, Edelstenen, Jaspis / Jasper, Jaspis / Jasper - Kralen, Strengen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Chakra |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€5.50
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Picture Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-PICT |
€3.50
| Maat | ca. 4,7mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Purple Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTG4R-PAVE |
€3.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | ong. 200 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM61 |
€1.00
| Maat | ca. 14X10X4.7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Agaat Toffie (bijgekleurd) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE503 |
€0.80
| Maat | ca. 11.5X9.5X4.7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Cloud Quartz |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE606 |
€8.50
| Maat | ca. 4,2mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Rainbow Fluoriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTI4R-FLUO |
€2.95
| Maat | ca. 4,3mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Black Silk Stone |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ4R-SILK |
€4.95
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Red Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTM4R-RAVE |



