Deze super leuke nieuwe printjes zijn hetzelfde te gebruiken als het overige ‘Love Lint’, gebruik een hartjes kraal met groot gat. Of een Rubber Stopper Kraal RVS: ca. 9X4,5mm, (ᴓ 3mm). En maak de leukste armbandjes, super snel.
Love Lint – Besties, Pink & Lime
€0.95
| Maat | ca. 10mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | Roze met Neon Geel |
| Materiaal | Katoen |
| Soort | Lint |
| Artikelcode | LL091 |
1 op voorraad
Artikelnummer: LL091
Categorieën: Love Lint, Nieuw, Rijgmateriaal
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW014-ZW |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Violet |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK106 |
€2.00
| Maat | ca. 0,35mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.35mm |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Bright Neon Orange |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD105 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | Bisque |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK002 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK001 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW1.0D |
€2.95
| Maat | 0,45mm |
| Hoeveelheid | 50 meter |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal met coating |
| Soort | Staaldraad |
| Artikelcode | STDR1-M |



