Deze mini Ibiza kwastjes zijn extra fluffy, met een lengte van 1.5cm zijn ze ook nog is super schattig. Ze zijn klein en hebben al een oogje eraan, super handig in gebruik en ze maken je Boho inspired sieraden helemaal af.
Kwastje Ibiza Fluffy, Zilver – Seashell Pink
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Seashell Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | FLK105 |
11 op voorraad
Artikelnummer: FLK105
Categorieën: Kwastjes Ibiza, Nieuw
| Maat | ca. 15mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Seashell Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
Gerelateerde producten
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Persimmon Orange |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W207 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tiffany Blue |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W307 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Neon Green |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W216 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Neon Green |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W215 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Neon Yellow |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W214 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Carmine Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W113 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paradise Green |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W218 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bright Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W202 |



