Deze mini Ibiza kwastjes zijn extra fluffy, met een lengte van 1.5cm zijn ze ook nog is super schattig. Ze zijn klein en hebben al een oogje eraan, super handig in gebruik en ze maken je Boho inspired sieraden helemaal af.
Kwastje Ibiza Fluffy, Zilver – Light Olive Green
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Olive Green |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | FLK311 |
6 op voorraad
Artikelnummer: FLK311
Categorieën: Kwastjes Ibiza, Nieuw
| Maat | ca. 15mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Olive Green |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
Gerelateerde producten
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bleached Aqua |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W306 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Freesia Yellow |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W209 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paradise Green |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W217 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Persimmon Orange |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W207 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Neon Green |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W216 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Burnt Coral Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W108 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | White |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W102 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paradise Green |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W218 |



