Deze mini Ibiza kwastjes zijn extra fluffy, met een lengte van 1.5cm zijn ze ook nog is super schattig. Ze zijn klein en hebben al een oogje eraan, super handig in gebruik en ze maken je Boho inspired sieraden helemaal af.
Kwastje Ibiza Fluffy, Zilver – Vintage Rose
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Vintage Rose |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | FLK307 |
4 op voorraad
Artikelnummer: FLK307
Categorieën: Kwastjes Ibiza, Nieuw
| Maat | ca. 15mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Vintage Rose |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
Gerelateerde producten
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Sunshine Yellow |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W212 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bright Peach |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W203 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Persimmon Orange |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W208 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Persimmon Orange |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W207 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W111 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Freesia Yellow |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W209 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paradise Green |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W217 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Off-White |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W103 |



