Onze RVS ketting is verkrijgbaar in talloze maten, voornamelijk kleine en fijne maatjes voor die mega populaire 3 laagse kettinkjes. Perfect om te combineren met een mini chain met kraaltjes of een choker. Verkrijgbaar in RVS en Gold-RVS
Ketting Paperclip, Geribbelt, 12X4,5X1mm – RVS
€9.95
| Maat | ca. 12X4,5X1mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK78 |
2 op voorraad
Artikelnummer: RVSK78
Categorieën: Ketting, Ketting, Nieuw, RVS (Stainless Steel), RVS Ketting, RVS, RVS-GOLD en Meer
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
Gerelateerde producten
€1.50
| Maat | ca. 3,5X3X0,5mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Nikkel-Vrij |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | KET50 |
€6.95
| Maat | ca. 6,5X4X0,8mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK34 |
€11.95
| Maat | ca. 5X6,4X0,4mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK45 |
€13.95
| Maat | ca. 17X7X1,6mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK47 |
€6.95
| Maat | ca. 2X1,8mm, bol=3mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK52 |
€6.95
| Maat | ca. 9x2mm,1.5mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK28 |
€6.95
| Maat | ca. 4X3X0.8mm & 6.5X3X0.8mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK26 |
€8.95
| Maat | ca. 6,5X4X0,8mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK35 |



