Onze RVS ketting is verkrijgbaar in talloze maten, voornamelijk kleine en fijne maatjes voor die mega populaire 3 laagse kettinkjes. Perfect om te combineren met een mini chain met kraaltjes of een choker. Verkrijgbaar in RVS en Gold-RVS
Ketting Paperclip, 12X4X1mm – RVS
€6.95
| Maat | ca. 12X4X1mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK62 |
Uitverkocht
Artikelnummer: RVSK62
Categorieën: Ketting, Ketting, RVS (Stainless Steel), RVS Ketting, RVS, RVS-GOLD en Meer
| Maat | ca. 12X4X1mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
Gerelateerde producten
€9.95
| Maat | ca. 3.5X2.5X0.4mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK25 |
€1.50
| Maat | ca. 3,5X3X0,5mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Nikkel-Vrij |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | KET50 |
€6.95
| Maat | ca. 3.5X2.5X0.4mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK24 |
€9.95
| Maat | ca. 9x2mm,1.5mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS-Gold plated |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK29 |
€6.95
| Maat | ca. 6,5X4X0,8mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK34 |
€11.95
| Maat | ca. 5X6,4X0,4mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK45 |
€2.50
| Maat | ca. 5X6,4X0,4mm |
| Hoeveelheid | 20cm |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK45-20 |
€2.25
| Maat | ca. 5X6,4X0,4mm |
| Hoeveelheid | 20cm |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK44-20 |



