Onze RVS ketting is verkrijgbaar in talloze maten, voornamelijk kleine en fijne maatjes voor die mega populaire 3 laagse kettinkjes. Perfect om te combineren met een mini chain met kraaltjes of een choker. Verkrijgbaar in RVS en Gold-RVS
Ketting Paperclip, 12X4X1mm – Gold-plated RVS
€9.95
| Maat | ca. 12X4X1mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK63 |
6 op voorraad
Artikelnummer: RVSK63
Categorieën: Gold-plated RVS & Gold-filled, Ketting, Ketting, RVS Ketting, RVS, RVS-GOLD en Meer
| Maat | ca. 12X4X1mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
Gerelateerde producten
€11.95
| Maat | ca. 17X7X1,6mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK46 |
€2.50
| Maat | ca. 17X7X1,6mm |
| Hoeveelheid | 20cm |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK46-20 |
€6.95
| Maat | ca. 5X3X0,8mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK54 |
€6.95
| Maat | ca. 2X1,8mm, bol=3mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK52 |
€2.50
| Maat | ca. 5X6,4X0,4mm |
| Hoeveelheid | 20cm |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK45-20 |
€1.85
| Maat | ca. 6,5X4X0,8mm |
| Hoeveelheid | 20cm |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK35-20 |
€1.00
| Maat | ca. 2,5mm, (ᴓ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Jasseron |
| Artikelcode | KET41 |
€2.85
| Maat | ca. 17X7X1,6mm |
| Hoeveelheid | 20cm |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK47-20 |





