Geweldige statement ketting gemaakt van RVS, super leuk om te dragen tussen je andere sieraden voor een chunky look. RoestVrijStaal is een geweldig in gebruik, de meeste mensen kunnen er tegen en de materialen blijven heel erg lang mooi. Met RVS hoef je vaak niet bang te zijn dan mensen vanwege verkleuring klagen. Het kan wel doffer worden door het dragen vanwege je huidcellen of producten die je gebruikt. Een zilverpoetsdoekje is heel erg handig om af en toe te gebruiken.
Ketting, Curb Chain – RVS
€4.95
| Maat | ca. 3mm, 44cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST13 |
4 op voorraad
Artikelnummer: SST13
Categorieën: Home & Giving, RVS Sieraden, Sieraden
| Maat | ca. 3mm, 44cm lang |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting Kant-en-Klaar |
Gerelateerde producten
€8.95
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rhodoniet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-8-RHOD |
€7.50
| Maat | ca. 5mm, 20,5cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST08 |
€5.95
| Maat | ca. 5mm, 21cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST06 |
€8.95
| Maat | ca. 35mm |
| Hoeveelheid | 1 paar |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Oorbel |
| Artikelcode | PRLEAR |
€3.95
| Maat | ca. 1,5mm, 45cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST18 |
€4.95
| Maat | ca. 7mm, 22cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST09 |
€4.95
| Maat | ca. 2,5mm, 24cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Semi Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST19 |
€7.50
| Maat | ca. 7mm, 22cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST10 |



