Geweldige statement ketting gemaakt van RVS, super leuk om te dragen tussen je andere sieraden voor een chunky look. Gold-plated RVS is 1 van de beste materialen die je momenteel kunt krijgen qua prijs/kwaliteit verhouding. Het materiaal is niet slijtvrij, maar zal wel langer mooi blijven dan andere materialen van een lagere of zelfde prijsklasse. De beste keuze onder zijn klasse. Maak zelf de beste kwaliteit sieraden die je voor lange tijd kunt dragen, voor een leuk prijsje.
Ketting, Cable Chain – Gold-plated RVS
€9.95
| Maat | ca. 4mm, 48cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST12 |
15 op voorraad
Artikelnummer: SST12
Categorieën: Home & Giving, RVS Sieraden, Sieraden
| Maat | ca. 4mm, 48cm lang |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting Kant-en-Klaar |
Gerelateerde producten
€7.50
| Maat | ca. 7mm, 22cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST10 |
€7.50
| Maat | ca. 3mm, 44cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST14 |
€2.50
| Maat | ca. 1,5mm, 45cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST17 |
€4.95
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-ROSE-6 |
€4.95
| Maat | ca. 7mm, 21cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST03 |
€7.50
| Maat | ca. 5mm, 20,5cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST08 |
€5.95
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Dalmatier Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-DALM-8 |
€7.50
| Maat | ca. 7mm, 21cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST04 |



