RoestVrijStaal is een geweldig in gebruik, de meeste mensen kunnen er tegen en de materialen blijven heel erg lang mooi. Met RVS hoef je vaak niet bang te zijn dan mensen vanwege verkleuring klagen. Het kan wel doffer worden door het dragen vanwege je huidcellen of producten die je gebruikt. Een zilverpoetsdoekje is heel erg handig om af en toe te gebruiken.
Kalotjes – RVS
€1.00
| Maat | ca. 6X4mm, ᴓ 1,5mm |
| Hoeveelheid | 12 stuks |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Kalotjes |
| Artikelcode | MOL521 |
22 op voorraad
Artikelnummer: MOL521
Categorieën: Nieuw, Onderdelen, RVS (Stainless Steel), RVS, RVS-GOLD en Meer
| Maat | ca. 6X4mm, ᴓ 1,5mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 12 stuks |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Kalotjes |
Gerelateerde producten
€5.95
| Maat | ca. 19X11,4X8,7mm, (ᴓ 9,8X5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS201 |
€0.50
| Maat | ca. 5,9X5,3mm, ᴓ 1,7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | 18K Gold-Plated |
| Materiaal | Kralen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | STK506 |
€1.00
| Maat | ca. 55X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Verlengketting |
| Artikelcode | MOL822 |
€4.95
| Maat | ca. 8,2X7,7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Gold-plated Zilver |
| Materiaal | Kralen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | STK507 |
€7.95
| Maat | ca. 22,5X20,5X6,2mm, (ᴓ 18,5X3-4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS102 |
€6.95
| Maat | ca. 2X1,8mm, bol=3mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK52 |
€0.20
| Maat | ca. 5,9X3mm, (ᴓ 2,4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Kralen |
| Artikelcode | RVS126 |
€9.95
| Maat | ca. ᴓ 10X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | RVS606 |




