FirePolish kralen uit Tsjechie, deze kralen zijn van hoge kwaliteit. Met talloze mooie kleuren en hun uniforme vorm is deze kraal een mooie toevoeging voor je collectie. Gebruik hem zo of in combinatie met Rocailles. Een perfecte bling voor heel veel projecten.
FirePolish – Saturated Metallic – Ballet Slipper
€1.45
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Saturated Metallic – Ballet Slipper |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-04B03 |
2 op voorraad
Artikelnummer: FP1-02-04B03
Categorieën: 2mm, Nieuw, Tsjechische Facetten
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Saturated Metallic – Ballet Slipper |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond Facet |
Gerelateerde producten
€2.00
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Luster - Opaque Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-LN02010 |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Light Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79051MJT |
€1.40
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Iris Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-21435JT |
€1.80
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Opal Pink |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-M71010 |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Brass Gold |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0174JT |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Purple |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79021MJT |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79031MJT |
€1.65
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Jet AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-X23980 |











