FirePolish kralen uit Tsjechie, deze kralen zijn van hoge kwaliteit. Met talloze mooie kleuren en hun uniforme vorm is deze kraal een mooie toevoeging voor je collectie. Gebruik hem zo of in combinatie met Rocailles. Een perfecte bling voor heel veel projecten.
FirePolish – Iris Blue
€1.40
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Iris Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-21435JT |
1 op voorraad
Artikelnummer: FP1-02-21435JT
Categorieën: 2mm, Kralen, Tsjechische Facetten
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Iris Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond Facet |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Brown Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-202 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-215 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |





