6mm
FirePolish – Elephant Bone
€1.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Elephant Bone |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-06-83539 |
9 op voorraad
Artikelnummer: FP1-06-83539
Categorieën: 6mm, Tsjechische Facetten
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Elephant Bone |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond Facet |
Gerelateerde producten
€1.45
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Dark Plum |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79083MJT |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Dark Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79032MJT |
€1.40
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Iris Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-21435JT |
€1.65
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Chalk/Lava Red |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0189JT |
€1.95
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Saturated Metallic - Grenadine |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-04B01 |
€1.75
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Tanzanite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-20510 |
€1.65
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Metalic Gold Iris |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0161 |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Dark Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79082MJT |









