6mm
FirePolish – Chartreuse
€1.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Chartreuse |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-06-84000 |
10 op voorraad
Artikelnummer: FP1-06-84000
Categorieën: 6mm, Tsjechische Facetten
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Chartreuse |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond Facet |
Gerelateerde producten
€1.60
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-00030 |
€1.30
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Jet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-M23980 |
€1.40
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Iris Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-21435JT |
€2.00
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Luster - Opaque Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-LN02010 |
€1.65
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Chalk/Lava Red |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0189JT |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Brass Gold |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0174JT |
€1.95
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Saturated Metallic - Tawny Port |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-04B02 |
€1.75
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Jet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-23980 |







