Deze variatie om de Facet Rondelle, zorgt voor een leuke afwisseling in je sieraden. Naast dat ze super trendy zijn momenteel door hun formaat, kun je ze ook super combineren met 3X2mm Facet Rondelle, 3mm Tjechisch facetten en natuurlijk de Toho Rocailles. Deze vierkant gevormde facet glas kralen hebben dezelfde kwaliteit als onze Facet Rondelle en hebben een prachtige shiny kleuring. Je shopt ze bij Sparklin Moon in verschillende prachtige kleuren.
Facet Cube – Light Wheat
€3.95
| Maat | ca. 2-2,5X2-2,5X2,5mm, (ᴓ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 195st. |
| Kleur | Light Wheat |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Facet Cube |
| Artikelcode | FC009 |
11 op voorraad
Artikelnummer: FC009
Categorie: Facet Cube
| Maat | ca. 2-2,5X2-2,5X2,5mm, (ᴓ 0,5mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | ong. 195st. |
| Kleur | Light Wheat |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Facet Cube |
| Vorm | Vierkant |
Gerelateerde producten
€3.95
| Maat | ca. 2-2,5X2-2,5X2,5mm, (ᴓ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Crystal AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Facet Cube |
| Artikelcode | FC001 |
€3.95
| Maat | ca. 2-2,5X2-2,5X2,5mm, (ᴓ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 195st. |
| Kleur | Opaque Pink |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Facet Cube |
| Artikelcode | FC007 |
€3.95
| Maat | ca. 2X2X2mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Dark Bronze/Gold Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Facet Cube |
| Artikelcode | FC019 |
€3.95
| Maat | ca. 2-2,5X2-2,5X2,5mm, (ᴓ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 195st. |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Facet Cube |
| Artikelcode | FC012 |
€3.95
| Maat | ca. 2-2,5X2-2,5X2,5mm, (ᴓ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Yellow |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Facet Cube |
| Artikelcode | FC003 |
€3.95
| Maat | ca. 2-2,5X2-2,5X2,5mm, (ᴓ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Black AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Facet Cube |
| Artikelcode | FC016 |
€3.95
| Maat | ca. 2X2X2mm, (ᴓ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Facet Cube |
| Artikelcode | FC004 |
€3.95
| Maat | ca. 2-2,5X2-2,5X2,5mm, (ᴓ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Pink AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Facet Cube |
| Artikelcode | FC008 |


