Deze variatie om de Facet Rondelle, zorgt voor een leuke afwisseling in je sieraden. Naast dat ze super trendy zijn momenteel door hun formaat, kun je ze ook super combineren met 3X2mm Facet Rondelle, 3mm Tjechisch facetten en natuurlijk de Toho Rocailles. Deze vierkant gevormde facet glas kralen hebben dezelfde kwaliteit als onze Facet Rondelle en hebben een prachtige shiny kleuring. Je shopt ze bij Sparklin Moon in verschillende prachtige kleuren.
Facet Cube – Crystal AB
€3.95
| Maat | ca. 2-2,5X2-2,5X2,5mm, (ᴓ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Crystal AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Facet Cube |
| Artikelcode | FC001 |
5 op voorraad
Artikelnummer: FC001
Categorieën: Facet Cube, Nieuw
| Maat | ca. 2-2,5X2-2,5X2,5mm, (ᴓ 0,5mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | ong. 195st. |
| Kleur | Hematiet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Facet Cube |
| Vorm | Vierkant |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK304 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Hot Neon Pink |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK014 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Montana |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-MT |
€1.00
| Maat | ca. 10X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK204 |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK403 |
€1.20
| Maat | ca. ᴓ 6X2mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | Magneetsluiting |
| Artikelcode | SE-314-AB |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK102 |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK104 |



