Elastiek voor het maken van armbandjes (of kettingen). Rek het materiaal een beetje uit, zodat hij niet zo uitlubbert met het dragen. Rijg je kraaltjes en leg er een platte knoop in. Eventueel wat lijm of blanke nagellak op het knoopje kan, je kunt er ook nog extra een verberger overheen doen zodat je de knoop niet meer ziet.
Elastiek – Doorzichtig, 0.6mm
€1.00
| Maat | ca. 0.6mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW0.6D |
113 op voorraad
Artikelnummer: EW0.6D
Categorieën: Elastiek, Rijgmateriaal
| Maat | ca. 0.6mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 8m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
Gerelateerde producten
€2.50
| Maat | ca. 5,5cm, ᴓ 0.6mm |
| Hoeveelheid | 50 loops |
| Kleur | Nickel-kleurig |
| Materiaal | Memory Wire |
| Soort | Metaal (nikkel-vrij) |
| Artikelcode | MW5.5CMAS |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Hot Neon Pink |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK014 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD001 |
€4.95
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 60m |
| Kleur | White |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW014J |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Yellow |
| Materiaal | #REF! |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD101 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Bright Neon Orange |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD105 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | DeepPink |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD005 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Nylon |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD302 |







