| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Lepidoliet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Vorm | Rond |
Edelsteen Armband – Lepidoliet, 8mm
€8.95
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Lepidoliet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-LEPI-8 |
1 op voorraad
Artikelnummer: ARMB-LEPI-8
Categorieën: Edelsteen Armbanden, Edelstenen, Home & Giving, Lepidoliet, Lepidoliet - Sieraden, Sieraden
Gerelateerde producten
€17.95
| Maat | ca. 2,5mm, 24cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST22 |
€7.50
| Maat | ca. 5mm, 20,5cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST08 |
€7.50
| Maat | ca. 7mm, 22cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST10 |
€9.95
| Maat | ca. 4mm, 48cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST12 |
€4.95
| Maat | ca. 2,5mm, 24cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Semi Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST19 |
€5.95
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Dalmatier Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-DALM-8 |
€2.50
| Maat | ca. 1,5mm, 45cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST17 |
€6.95
| Maat | ca. 2,5mm, 24cm lang |
| Hoeveelheid | Per Stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Armband Semi Kant-en-Klaar |
| Artikelcode | SST20 |



