| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Vorm | Rond |
Edelsteen Armband – Aventurijn, 6mm
€4.95
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-AVEN-6 |
3 op voorraad
Artikelnummer: ARMB-AVEN-6
Categorieën: Aventurijn, Aventurijn - Sieraden, Edelsteen Armbanden, Home & Giving, Sieraden
Gerelateerde producten
€6.95
| Maat | ca. 8,7mm |
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Pink Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC8R-PAVE |
€5.95
| Maat | ca. 6,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 63 stuks |
| Kleur | Pink Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC6R-PAVE |
€8.95
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Purple Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTG8R-PAVE |
€6.95
| Maat | ca. 6,5mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 60 stuks |
| Kleur | Roze Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTD6R-RAVE |
€10.95
| Maat | ca. 8,5mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 44 stuks |
| Kleur | Roze Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTD8R-RAVE |
€4.95
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Red Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTM4R-RAVE |
€3.95
| Maat | ca. 4,2mm |
| Hoeveelheid | ong. 80 stuks |
| Kleur | Pink Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC4R-PAVE |
€0.90
| Maat | ca. 10X10X5mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Groene Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC511 |



