| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Vorm | Rond |
Edelsteen Armband – Aventurijn, 6mm
€4.95
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-AVEN-6 |
3 op voorraad
Artikelnummer: ARMB-AVEN-6
Categorieën: Aventurijn, Aventurijn - Sieraden, Edelsteen Armbanden, Home & Giving, Sieraden
Gerelateerde producten
€0.95
| Maat | ca. 12X8X5,5-6,2mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn, Facet Ovaal |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE806 |
€1.80
| Maat | ca. 14X15X6,5mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Groene Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD412 |
€8.95
| Maat | ca. 6,3X3,8-4,2mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 95 stuks |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ6D-GAVE |
€3.95
| Maat | ca. 4,7mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 80 stuks |
| Kleur | Roze Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTD4R-RAVE |
€0.95
| Maat | ca. 10X5mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Groene Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD907 |
€4.95
| Gewicht | ong. 40 gram |
| Maat | ca. 30 - 33mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-AVEBS |
€5.95
| Gewicht | ong. 56 gram |
| Maat | ca. 33 - 34mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-AVEBM |
€3.50
| Maat | ca. 4,7mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Purple Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTG4R-PAVE |






