| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Vorm | Rond |
Edelsteen Armband – Aventurijn, 8mm
€5.95
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-AVEN-8 |
4 op voorraad
Artikelnummer: ARMB-AVEN-8
Categorieën: Aventurijn, Aventurijn - Sieraden, Edelsteen Armbanden, Home & Giving, Sieraden
Gerelateerde producten
€6.95
| Maat | ca. 6,5mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 60 stuks |
| Kleur | Roze Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTD6R-RAVE |
€5.95
| Gewicht | ong. 56 gram |
| Maat | ca. 33 - 34mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-AVEBM |
€0.40
| Maat | ca. 6-6.5x3.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Roze Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD810 |
€4.95
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-AVEN-6 |
€8.95
| Maat | ca. 6,3X3,8-4,2mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 95 stuks |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ6D-GAVE |
€0.90
| Maat | ca. 10X10X5mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Groene Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC511 |
€6.95
| Gewicht | ong. 64 gram |
| Maat | ca. 35 - 40mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-AVEBL |
€0.95
| Maat | ca. 12X8X5,5-6,2mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn, Facet Ovaal |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE806 |





