| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Vorm | Rond |
Edelsteen Armband – Aventurijn, 8mm
€5.95
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-AVEN-8 |
4 op voorraad
Artikelnummer: ARMB-AVEN-8
Categorieën: Aventurijn, Aventurijn - Sieraden, Edelsteen Armbanden, Home & Giving, Sieraden
Gerelateerde producten
€3.95
| Maat | ca. 6,2mm |
| Hoeveelheid | ong. 63 stuks |
| Kleur | Purple Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTG6R-PAVE |
€8.75
| Maat | ca. 4mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90 stuks |
| Kleur | Aventurijn (groen) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4F-GAVE |
€0.50
| Maat | ca. 8X8X4mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE706 |
€4.95
| Gewicht | ong. 40 gram |
| Maat | ca. 30 - 33mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-AVEBS |
€3.95
| Maat | ca. 4,2mm |
| Hoeveelheid | ong. 80 stuks |
| Kleur | Pink Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC4R-PAVE |
€0.40
| Maat | ca. 6-6.5x3.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Roze Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD810 |
€0.95
| Maat | ca. 10X5mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Groene Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD907 |
€0.95
| Maat | ca. 12X8X5,5-6,2mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn, Facet Ovaal |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE806 |





